Listopad 2009

malovaná upírka

30. listopadu 2009 v 13:14 Moje tvorba
hurá už mi chybý jenom 13 obrázků XD T_T
tak co... je to hezký ??? =oD


Zátiší

29. listopadu 2009 v 22:02 Moje tvorba
No už dlouho jsem nic pořádnýho nemalovala a to mám do ledna namalovat 15 obrázků (chystám se jít na uměleckou školu) s tímhle je to 3. obrázek XD to je tím, protože jsem tak líná nebo spíš, že všechen svůj volnej čas sleduju anime =oD no to je jedno jak to mám asi do ledna stihnout T_T"recenze 1

29. listopadu 2009 v 15:29 Shaman king
Jednou za 500 tisíc let se koná souboj šamanů o post Krále šamanů. Yoh je také šaman (věčně bezstarostný znervóznět ho dokáže jenom jeho brácha) a jde v Tokiu na střední školu kde se spřátelí s Mortim (je to opravdu prcek XD), bude bojovat s Renem (ze začátku dost velkej cvok), ale později se z nich stanou nejlepší přátelé, zachrání s Mortim napůl zmrzlého Treye a potká svého největšího nepřítele, ale to není všechno Yoha a jeho přátelé čeká ještě mnoho soubojů a kdo je vlastně Hao (mě to bylo jasný hned XD), tak to se dovíte v tomhle anime

PS: jestli se vám anime nebude líbit, tak si přečtěte mangu ta je o hodně lepší ^^

amvjak kreslit manga postavy

28. listopadu 2009 v 23:11 všeliaká videa


Já chci taky kreslit mangu T_T (tyhle podobný obrázky mi docela jdou (n_n"), ale nevim jak dělat ty rámečky a pozadí 3D nebo jak se tomu řiká XD)

jinak zajímalo by mě čim to vybarvuje vypadá to jako pastelky, ale jak tam něco přidávala a rozmazávala to mi mozek nebere pastelky přece nejdou rozmazat ne ?

malování na PC - D.N.Angel

28. listopadu 2009 v 22:58


O_o páni to je pěkný, ale já jsem to krapet nestíhala XD

Fruits Basket

28. listopadu 2009 v 22:44 všeliaká videa
tohle anime si už hodně dlouho chystám skouknou jenže stále nenacházim CZ titulky T_T" ale nevzdám to budu hledat dál =_="

Jestli někdo ví kde je to cz nebo sk ať napíše pls


Tady je AMV ^


info

28. listopadu 2009 v 21:32 Kenichi
Celý název tohohle vtipného a akčního anime - někdy jsem se nemohla nedechnout s těch scén i povedených mistrů a jindy jsem si nedočkavostí kousala nehty (to bylo přirovnání nehty si nekoušu s tim dechem už je to horší XD) je Shijou Saikyou no Deshi Ken`ichi (to si nemůže snad nikdo zapamatovat O_o)
Kenichi Shirahama (tak se jmenuje hlavní hrdina) začal chodit na střední s úmyslem se změnit (kde jsem to už slyšela XD) jenže kluk, který byl věčně šikanován to nebude mít tak jednoduché i když se přihlásí do místního karate klubu (tam ho budou mýt spíš za boxovací pytel). Jednou jde do školy a když si uvědomí, že je už hodně pozdě potká (svým spůsobem XD) svojí novou spolužačku Miu a jde s ní do školy (opravdu hrozná cesta plná překážek XD) jenže na Kenichiho se chystá jeden potížista a tak dá Kenichi souhlas Miu po její nabídce ať se naučí bojovat v doju jejího dědečka podmínku, že možná příjde o život zcela ignoroval XD.

AMV

Black Blood Brothers - recenze

28. listopadu 2009 v 11:06 BBB recenze
 PŘÍBĚH:
Děj se odehrává po velké válce upírů a lidí...vyhrali lidé a vytvoří tzv. zvláštní zónu
(Lidé tu nazývají rudá krev a upírum říkají černá krev či stará krev - starší 100let), kam
můžou lidé, ale upíři musejí přijít pouze a jen na pozvání. Jirou Mochizuki (bojoval
ve válce a říkalo se mu stříbrný meč) i se svým bratrem se tam také chystají jenže budou
mít "pár" potíží (že jsou bez pozvání to je ten nejmenší problém XD) ze kterých jim
pomůže Mimiko (něco jako správce ...), jenže později se ukáže že zvláštní zóna není
až tak klidná jak si všichni mysleli.
Bude další válka ? To se dovíte v tomhle akčním a vtipném anime.

____________________________________________________________________________

MŮJ NÁZOR:
Hellsing je sice lepší, krvavější a temnější anime, ale i tohle má něco do
sebe - tady mají fakt zajímavej názor na kousnutí od upíra  XD. Legrace i akce je tu též,
takže rozhodně je BBB z těch lepších "upírských" anime doporučuju ;)
____________________________________________________________________________

ŽÁNR:
Shonen, Upíři, komedie, Boj s meči, Krimi,  
____________________________________________________________________________

POČET DÍLŮ:
12
____________________________________________________________________________Oznámení

27. listopadu 2009 v 16:31
tak přidělala jsem hodně nových rubrik s Názvy anime, které jsem viděla a líbily se mi (proto tam nejsou žádný kraviny no až na Macademi wasshoi tahle kravinka se mi docela líbila XD a Deat note nebo Blood+ neřikám, že tohle je kravina, ale nelíbilo se mi to) uh...mám co dělat takovejch recenzí T_T, ale co jsem marod a nudim se tak se do toho postupně pustim (tak prosím mějte se mnou trpělivost a chybky v provopise přehlížejte XD)


Katekyo Hitman Reborn recenze

22. listopadu 2009 v 19:24 Recenze KHR
Začala jsem se nedávno koukat na tuhle kravinu , ale pozor kravina to byla jen ze začátku!!!(takovejch 14-18 dílů XD). Takže teď o čem to je Tsunayoshi Sawada, kterému všichni říkají Tsuna (dřív ho nazívali k ničemu Tsuna ) je úplný opak průměrného chytrého studenta naopak je hodně nešikovný a skoro v ničem neviniká (proto ta přezdívka). Jednou mu však příjde dopis se psaním, že je z rodiny Vongola (taková nenormální mafiánská rodinka) a má se stát jejím désátým šéfem. Tsuna nevěřícně zůstale zírat na Reborna (jeho budoucího učitele), který vypadá úplně jinak než čekal vidí totiž někoho kdo vypadá jako málé dítě. Tsuna je v problému a Reborn ho střelí speciální kulkou posledního přání (nevýhodou je, že Tsuna zůstane jenom v trenkách XD) tím se stává téměř neporazitelným. Také si získá hodně přátel například Gokuderu (pořád básní o tom, že je désátého pravou rukou a má moc rád výbušniny XD), Yamamota (věčný vtipálek, ale když se rozčílí je lepší se k němu nepřibližovat XD) a spoustu dalších. Vysvětlila jsem začátek a teď k pravému ději (konečně XD) - Až po příchodu prvního záporáka Mukury (šílenec, kterého jsem si moc oblíbila XD) se vše mění. Anime začalo mít nějaký vážný děj, nějaké ty bojové scény kdy Tsunovi konečně budou zůstávat hadry a hodně se změní. (Z vystrašeného Tsuny je vážný a chladný Tsuna). A moje rada na závěr nedejte na první dojem překousnete nějak těch 18 dílů a tohle anime si zamilujete =oD.

AMV

Maou Yuuri

21. listopadu 2009 v 19:14 Kyou Kara Maou!

Tsuna

21. listopadu 2009 v 12:14 Avatary

§
§§§§
§
§
§
§
§


Ruppina

20. listopadu 2009 v 19:01 Hudba ♫
písnička Free Will

písnička Faith

písnička Violet Flow


Tak jsem zase jednou hledala na Youtube a zaujala mě tahle spěvačka, podle mě vážně hezky spívá ^^
PS: až najdu další její písničky, tak je sem přidám =o)

Dark Mousy

19. listopadu 2009 v 15:08 Cosplay

pro zízí

18. listopadu 2009 v 17:25 diplomy

Rurouni Kenshin opening 1 - 3

18. listopadu 2009 v 15:46 Videa Kenshin


Tenhle opening se mi líbí z tohodle anime nejvíc ^^

chceš spřátelit ?

18. listopadu 2009 v 15:04 Chceš být moje SB ???
Jestli se chcete se mnou spřátelit, tak pište sem =oD. Napište jenom přezdívku a adresu vašeho blogu... diplomek třeba časem taky bude XD. (tak napište co by jste na něm rádi měli)

PS: jestli budete dělat diplomek nebo něco podobnýho vy mě, tak se mi líbí Neko prostě všechno co má ouška XD nebo by tam mohlo být nějaké moje nej anime. (Katekyo Hitman Reborn, One Piece, Rurouni Kenshin, Kyou Kara Maou, Kenichi,...)