Únor 2011

Fairy Tail - 3 AMV

19. února 2011 v 12:45 Fairy Tail
Je dobře, že už jsou na FT tak pěkný AMV ^^

Ao no Exorcist se blíží ^^

17. února 2011 v 17:43 všeliaká videa
Ňáaaa čím dál tím víc se těším na duben, protože Ao no Exorcist se blíží *-'*...vyšlo pár dalších trailerů... je možný zamilovat se do nějakého anime po pouhé ukázce? XD v mém případě nejspíš jo XD.

výkec a trocha ostřejšího slova nakonec

17. února 2011 v 17:01 moje keci
  Hoja mina jsem doma a brzo dokonce už ve čtvrtek ^^ kvůly budoucí návštěvě doktora -_-". Dneska nám jedna učitelka řekla , že v září pojedeme do Paříže *rozplývá se při pomyšlení na Eifelovku XD* a mně se to docela i hodí, protože o prázdninách pujdu určitě na brigádu a vydělaný peníze pujdou na cestování. Které mi rodiče možná s pomocí mého velkého přemlouvání povolí ^^ XD.
  A teď přichází moje zcela vážné stěžování...  přijdu domů, podívám se na nový konemtáže a nějaká holka jménem alenka15987788 mi do skoro každýho článku píše spam za spamem áaaaa to je na zabití... tu vzkaz pro to stvoření: Mám složku jménem REKLAMY, tak mi laskavě svůj Spam piš do nich!! (a to platí pro všechny takové osůbky... jasné!).
  Toť zatím vše Jajinka se loučí XD =o).

§
§

polibek od Road

13. února 2011 v 15:43 D.Gray-man
Mám z toho nehorázný záchvat smíchu pokaždý, když tuhle scénu vidím XDD

Toradora AMV

13. února 2011 v 0:23 všeliaká videa
Právě jsem na Yutubku objevila něco úžasnýho o_O (ale TRDR je už samo o sobě úžasný anime ^^ XD)

Minutová AMV

11. února 2011 v 23:13 všeliaká videa
Vychutnejte si to ^^ XD 
[ELS] She Wants To ♥ ME {Amuto}

Na slunečnicích

10. února 2011 v 19:53 Obrázky KHR
To je tak roztomilý =3
§

♫♫ Rhythm Of The Night ♫♫

10. února 2011 v 14:01 všeliaká videa
  Ačkoliv mi prázky začly už v pondělí přišla jsem sem až dnes :D ^^". Vážně jsem se rozhodovala  jestli nemám svůj blog pozastavit, jestli by to nebylo lepší a pak o velkých prázdninách někdy to rozjet..., ale nakonec jsem si to rozmislela XD. No nic včera jsem jela s tátou, strejdou a dědou nakupovat na Mělník, protože každý tam něco chtěl. Koupila jsem si tam Fleshku s 16ti GB s velkým rozhodnutím, že všechno co mám v počítači do ní nacpu (chudáček můj počítač mi pomalu dosloužívá =_=") . Na intru jsem začala malovat mangu, mám pár stránek, ale na blog ji zatim asi dávat nebudu =P, povídka zatím odpočívá jelikož nemám u sebe počítač ani notebook a ručně se mi to písat nece XD. No nevim co dalšího napsat myslím, že to nejhlavnější už zde je, tak a ještě vám sem dám video s jednou úžasnou přímo famózní písničkou ^^ je to AMV, protože přímí videoklip jsem nenašla, ale i tak je to AMV pěkný ;)