Duben 2011

AMV a zase AMV

25. dubna 2011 v 0:03 všeliaká videa
Miluju AMVčka *o* ^^


http://www.youtube.com/watch?v=KNQ1LM9haag&feature=channel_video_title,

Mix anime - poison

23. dubna 2011 v 2:00 všeliaká videa
O oh zase jednou jsem objevila úžasný AMVčko s jednou z mojich nejoblíbenějších písniček... prostě krása ^o^

Rin Okumura a poslední zvonění 4.

21. dubna 2011 v 20:54 moje keci
Oja, oja, oja a hoja mimochodem XD. Jak tak koukám tak si pár lidiček brousí zuby na mého druhého manžela Rin-chana no to je teda nepšípustné znám ho už dlouho, takže no hmmm pochopily ne... XD a budu se za něj klidně rvát *zablesklo ji v očích a jde si pro pořádně velkou sekeru*. Ehm promiňte, ale jsem dosti žárlivý člověk =oD.

Á jinak novinky co se mi včera nechtěly psát XD.

Tákže naši čtvrťáci měli "Poslední zvonění" a tak nám pěkně znepříjemnili život. S Káji jsme šly do školy a v šatnách bylo hlučno (né, že jindy není, ale tohle bylo hlučnější XD). Podívaly jsme se co se děje a viděly jsme pár pomalovaných lidí. To nám trochu trklo, že se něco děje, ale elegantně jsme se jim vyhly a šly do třídy (ve které to "nádherně" vonělo octem) na dějepis. Po zvonění přišla učitelka a tak nějak nám vysvětlila o co jde. Kluci s neuvěřitelnou rychlostí vypily obsahy svých petek a šly je naplnit nepolknutelnou vodou z kohoutku zavřely je a kružítkem do nich píchaly díry a prej, že je to proti vetřelcům. Ke konci hodiny zazněla píšťalka a vtrhla k nám 4. M. (návrháři) Naši kluci zapoměly, že něco jako petka vůbec existuje a s otevřenou pusou a vykulenýma očima sledovaly balónky ve všech tvarech co se po třídě rozlétly a po čtvrťácích, kteří byly v plavkách a... no prostě byly připraveni jít na pláž XD. začaly nám tam jednohlasně říkat krásnou básničku o škole a učitelech, co sami složily a pak vytáhly postřikovače s octem, saponátem do WC a nějakou dosti zapáchající voňavkou, to začali postřikovat po třídě (já sedím v poslední řadě T_T XD) až se tvořila mlha. Poté přišla druhá várka... holky s rtěnkami a Fixy a začaly si užívat malování po nás (já to schytala na pravé tváři modrou lihovkou XD. Popřáli nám mnoho štěstí a vytrvalosti v dalších rokách učení a odešli. Než jsme se však stačili vzpamatovat bylo to nanovo tentokráte se k nám však dobývala 4. G. (grafici) a ti nás už jenom pomalovali (tentoktát jsem to schytala červenou rtěnkou na ruce). a odešli. Po tomhle jsme měli matiku a supla. Přišla k nám učitelka s dosti zajímavou taškou (říkají vám něco červený mráčky na černým, pozadí? XD). Já zbystřila a snažila se vymyslet jak se oné učitelky zeptat jestli jen tak náhodou nekouká na anime. Poté jsme museli jako obvykle jít skoro až na konec Lysé jít do dílen malovat. Šla jsem s 3mi holkama a Honzou... neuvěříte koho jsme cestou tam potkali. Ano jestli jste hádali 4ťáky tak jste to uhodli. Viděli jsme je, ale holky chtěly jít do obchodu a tak musely jít proti nim. My s Honzou jsme se jim úspěšně (ne)nápadně obloukem vyhli a já pak pokračovala do školy sama (Honzu přepadl hlad XD). Ve škole jsem potkala paní učitelku Jiráskovou, která se spolu se třeťáky vzpamatovávala ze Spešl pití (ve kterém byly všechny dobrý mňamky jako třeba rybí tuk, sojová omáčka a zbytek si už nepamatuju, keždopádně to muselo být vynikající XD) od MGček jelikož je jejich třídní a třeťáci dědili žezlo (v podobě optisků od vyrobenéch křížků namáčených v něčem nesmyvatelném). Naštěstí jsme končily o dvě hodiny dřív, ale i tak... den byl velice vzrušující... XD
Jajinka

a tady konečně slíbené obrázky mého! Rina-chana ;)
Kecání, kecání a zese samé kecání

17. dubna 2011 v 0:08 moje keci
Ole! (neodpustila jsem si to po obrázku Aloise, co jsem před chvilkou zahlédla XD)
Hoja lidi ozívám se opět po kolika...14 dnech? *přemýšlí jak dlouho jí tohle vydrží* už si dokonce někteří lidé myslí, že nežiju oh bože to jsem dopadla =_= XD. Včera večer jsem si začala číst mangu Rave Master od mystra Hira Mashimy (hustej týpek nemá rád housenky) jestli nečtete RM jako já nepochopíte XD. Byla jsem rozhodnuta být alespoň do 3. hodin vzhůru, ale spánek mě přemohl a já málem usla přímo u počítače a tak jsem to holt (byla jsem poučena o správném znění tohoto slova, takže to už nemůžu splést... nejsem přece jako půlka populace, že? XD) vzdala... Moje máma se obává o mé duševní zdraví... nějakým způsobem nechápe, proč vždy když přijedu z intru jdu k počítači a čumim na ty "kreslené vymyšlenosti" (pojmenování mé babičky XD). Zítra opět odjíždím na intr, ale hurá ve středu přijedu domů a budou prázkdninyyyy. Zjistila jsem, že mě vlak... jediný pojizdný prostředek ve kterém nemám Kinetózu zradil a když jsem jela domů bylo mi blbě T_T. *Uklidňuje se tím, že v autobuse je jí hůř* A jo konečně dneska vyšlo anime Deadman Wonderland jestli neznáte, tak určitě chtějte poznat je to hodně nadějný ;). (jako důkaz je jeho překlad na Akihabaře!) A teď jedna zpráva na kterou určitě už všichni čekáte a možná ji už i víte, ale to je detail XD. AO NO EXORCIT VYCHÁZÍ ZÍTRA. (tomu se říká pech... zrovna když jedu na intr T_T). Jinak už jsem vám říkala, že mi blbne klávesnice? (i když nevím jestli je to tím malým šedým práškem jménem prach co se pod ní ukrýva a nebo tím, že už dosloužívá hmmm).
Jajinka se loučí

Dívky se zbraněmi

9. dubna 2011 v 22:27 ostatní anime obrázky

Velice jemné a pěkné obrázky ^^
další Výkec XD

2. dubna 2011 v 10:26 moje keci
Uf už je duben a já se konečně zase jednou dostala na blog XD. Tak co nachytali jste někoho na Apríla? Já jo a hodněkráte i mě napálili XD. Ve škole si z nás dělaly dobrý den učitelky a tělocvikář nám dokonce řekl, že budeme běhat venku... aneb dlouho jsme se tomu úkolu od pama učitele smály než jsme zjistily, že budeme skutečně běhat a rovnou do kopce a ještě k tomu s pytlíčkama piškot v ruce, který učitel koupil při běhu XD och joj =_=" XD, ale konec cesty byl velice hezký dorazily jsme do nedalekého útulku pro psi (o kterém jsem neměla páru, že tam vůbec nějaký je) a zde už jsme konečně pochopily ty piškoty. V onom útulku jsme zkejsli hodně dlouho, ale bylo to úžasný ^^.
Jajinka