Květen 2011

Ao no Exorcist - opening 1

29. května 2011 v 12:45 všeliaká videa
Vážně si už na AnE musím udělat rubriku XD. No nejni to hezký OP ^^

Supa, čupa AMV?

28. května 2011 v 21:13 všeliaká videa
Mmmm asi brzo začnu koukat i na to C vypadá to zajímavě ^^

Rio aneb papoušci si podmaňují svět XD

28. května 2011 v 12:15 moje keci
Hah hoja mina. Tento výkend se potenciálně připravuji na svou možnou smrt... celý příští týden budu stát každý den u stojanu 8 a půl hodiny a malovat zátiší jelikož máme další Klauzury (jestli to zvládnu, tak vám vyfocený výtvor ukážu XD). Tak mi džte palce ať se mi to povede ^^.
Jinak viděli jste Ria? Já ten film zbožňuju XD

(a tento soundrack už mám dokonce v MP4 ^^)

Ao no Exorcisto AMV Beta

23. května 2011 v 18:40 všeliaká videa
ANE má teperve 6 dílů, ale i tak jsem našla celkem hezký AMV. Je to sice Beta, ale jak říkám hezká.
PS: Jsem ráda, že se vás tolik napsalo na třídění hlavně ty moje nejoblíbenější SBčka, která mám moc ráda ^^


Třídění SB!

22. května 2011 v 18:14 moje keci
Rozhodla jsem se k něčemu, co se mi dlouho příčilo a nechtěla jsem to udělat, ale nemám jinou možnost, protože jsem si všimla, že ke mně z mojich SBnek chodí tak polovina =_=".

Ano a tak poprvé od založení mého blogu vyhlašuju to slavné třídění SB

Takže napište to co už ze třídění u každého znáte a to:
A - Vaši přezdívku
B - Název vašeho blogu
C - Pročpak chcete i nadále zůstat má SB (jelikož jsem od přírody hodně zvědavý člověk, tak tohle mě zajíma asi nejvíce)

Třídění se nebude týkat pouze pozastavených blogů a to Zízí a Riri ostatní omluvím jen z nějakých vážných důvodů (dovolená, výpověď domácího PC a podobě)

Třídění (to je humusný slovo tohlecto) bude trvat 14 dní a doufám, že mě, alespoň někdo z vás neopustí ^^"

Boys

22. května 2011 v 12:35 ostatní anime obrázky
Pár obrázků chlapců, co se mi už dlouho drželi v počítači, jelikož jsem neměla čas je sem dát ;DArakawa under the Bridge - AMV

15. května 2011 v 15:32 všeliaká videa
To je něco co musím vidět *o*

a pár teček...

15. května 2011 v 11:14 ostatní anime obrázky
Ach jo tenhle víkend byl zase pořádně nabitej a k tomu ještě včerejší Máje na kterých jsem musela tancovat ^^". No nic dlouhý články se mi psát moc nechce a ani nejni co XD. Takže vám sem dám alespoň nějaké pěkné obrázky co jsem našla ^^. Příjemnou zábavu přeji XD

Střevlík

7. května 2011 v 14:03 moje keci
Čao výletnice vás zdraví ^^ XD, abyste to pochopily jela celá naše třída na týden do Oldřichova v Hájích (ha, když mě někdo pošle do háje tak mu řeknu, že už jsem tam byla XD), kde jsme měli BIO výchovu XD.

Bude to dlouhý článek, tak se pohodlně usaďte a nebo to nečtěte XD.

Pondělí (budu vypisovat po dnech, tak to možná bude přehlednější XD)
Sraz jsme měli u nás v Lysé na nádraží, kde pro nás poté přijel autobus. Myslela jsem si, že ta cesta autobusem bude pro mě hrozná, ale překvapivě to zas tak hrozný nebylo, protože jsem si povídala s Verčíkem, která seděla u mě XD. Přijeli jsme na místo a divili jsme se jak je to tam velký. Učitelky nám řekly ať si uděláme skupiny a jdeme za ní vybrat si pokoje do Slunečního domu (tak se jmenovala nově postavená budova a název měla podle slunečních panelů umístěných na ní) budova měla pokoje po dvou palandách + nahoře tam bylo takové křídlo, kam se lezlo po žebříku a vešli se tam 3 lidi. Já si velice ráda zabrala postel dole a nechala hádat se ostatní, kde chcou být XD. Byly 3 skupiny po 7 a zbytek po 10ti a tato "sportovní skupina" musela jít do staré budovy. Po vybalení jsme šly na oběd, na kterém jsem očekávala klíčky nebo něco podobného, ale k mému překvapení jsme měli maso! (a to celý týden! ^^ XD). Po obědě jsme dostávali modrá trička a šli ven seznámit se z okolím. Nejdříve jsme šly do staré budovy, kde to opravdu vypadalo jak v té pravé dřevěné chatičce ^^ a čekalo nás tam i překvapení... ne opravdu ne bordel sportovní skupiny XD, ale jedna místnost krásně vymalovala všelijakými motivy... prý to bylo nějaký opevnění bo co, ale byla to fakt nádhera *o*. Poté jsme šly ven ke zvířátkům nejdříve k Edě... strakatému praseti určenému na zabíjačku a jak říkal Zdeněk (nás lektor, co chtěl po všech tykání XD) Eda se jmenuje každé prase co je u nich, kozám... rohaté Anděle, co měla dvě kůzlátka ^^, ovcím, kde byl kápo Ládík... beran co se prý umí rvát a má puntíkatý noc XD...škoda jen, že ovce byly plaché, a hurá ven do kopců... prošli jsme mostem zkrz řeku Cedlinu směrem k loukám, tam jsme to prošly a šli zpět na véču. večerku jsme měly ve 22:00, ale i tak pochybuju, že tak brzo šel někdo vážně spát XD... všechny pokoje ve slunečním domě měly větrací šachtu, co sloužila jako rozhlas aneb někdo něco řekl a bylo to slyšet všude a učitelky byly vedle nás no ještě lepší XD.

Úterý
Vstávala jsem v půl 8mé tedy o půl hodiny déle než ostatní, proč taky vstávat dřív, když snídaně byla v 8 že XD. Vstala jsem a bylo mi divné, že venku padá něco bílího a vypadá to jako sníh, otevřela jsem pro jistotu okno a ano byl to sníh... sněžilo! A kvůly tomu jsme nešli na celodenní pěší tůru hurej. Místo toho jsme šly zkoumat pod mikroskop... nevěřila bych, že mák je tak hustej... vypadá jako černý ohlý golfový míček. Snad každý se lek svýho prstu, když ho dal k prozkoumání. Zjistila jsem, že mám víc roztřepený vlasy než jsem si myslela T_T a že motýlci jsou chlupatý. Odpoledne přestalo sněžit a tak nás vytáhl Zdeněk ven. Šplhali jsme do strmého lesa ještě pokrytého sněhem dál vzhůru do kopců, kde na nás jedna z učitelek útočila sněhovými koulemi. Teda, ale výhled byl úžasný... představte si obrovské zelené zasněžené kopce všude okolo vás pokryté trochou mlhy *o*. Na večír jsme s Verčíkem ještě šly malovat zvířata, aby jsme měly hotovej úkol... prvně jsme chtěly konečně vidět koně, co tam mají a to 2 hnědý Huculové a jednoho křížence Apalosy, který vypadal jako Dalmatin XD

Středa
Dal by se také nazvat Nudným dnem... dopoledne i odpoledne jsme mluvili o Ekologických věcech a seznámili jsme s dalším lektorem Šárkou, seděli jsme uvnitř slunečního domu a zkoumaly bobky v pitlíčkách od divé zvěře... nevím k čemu mi to bude, ale vím, že laní bobky vypadaj jako lentilky s ocáskem, pak jsme měli ve skupinkách udělat příběh ze stop a tak naše skupina udělala vraždu zajíce náklaďákem, přejetou psycho veverku tím náklaďákem a sraženého divočáka také oním náklaďákem ze kterého si řidič udělá později guláš a zakončení bylo o tom jak výhodné jsou Bio potraviny.

Čtvrtek
Měli jsme kydat hnuj, ale to za nás "bohužel" vzala školka, kde se děti s malinkými lopatičkami a smetáčky o vše postaraly =3. Opět jsme poznali dalšího lektora tentokráte Petru. Vyprávěla nám o hospodářských zvířatech a o tom jak kruté jsou velkochovy. Také jsme si zkoukly 3 díly Meatrixu s cz titulka (na YT jsem to s nimi nenašla, ale angličtina je tam vcelku lehká...)

Také nás zavřeli do kotců pro ovce a jedna nejmenovaná osoba jim tam pila z korita vodu (tfuj). Odpoledne po obědě jsme šly ven, kde nám začal program "Překonej sám sebe!". Petra nám nejdříve rozdala šátky a vyndala barvy s povolením nabarvit se do přírody... i když naše maskování spíš vypadalo jako, když se někdo snaží ukrýt červený auto na louce XD. Zastavili jsme na kraji lesíka, kde jsme si museli sundat boty i s ponožkama a podle hmatu na noze hádat po čem šlapeme (měli jsme ještě štěstí, že nám pod nohy nedali kozí bobky XD) já šlapala po větvičkách, pak jsme se seskupili do kroužku okolo Petry, která nám rozkázala, aby jsme se k ní otočili zády a hádaly jaké zvuky vydává... ani jedno jsem neznala a vetšinu jsem viděla poprvé XD, ale nejvíce se mi líbilo něco co je z Tibetu a používají to mniši. Sváču jsme si museli najít v lese a když jsme ty jablka co tam schovali našli, tak nám ještě k sobě svázali ruce a navzájem jsme se krmili.... no fotky z toho vyšly opravdu zajímavě aneb jaká jsme to nenažraná třída XD. Poté jsme měli zažít horor a to takový, že nás po jednom brali dolů lesem, kde nám zavázali oči a my museli jít podle provazu, kterého jsme se drželi až na konečnou cestu. Cesta byla pohodová až na moment, kdy jsme si museli zout boty a ponožky a všechno co jsme chtěli a nuceme jsme museli projít blátivou cestou a ledovou vodou, která nám nesahala ani po kotníky. Vymrzlí jsme se pak vraceli zpátky a před večerkou jsme měli sraz u učitelek kde jsme se smáli naším výkonům ve videích a fotkám z celého výletu.

Pátek - konečná
Ráno po zbalení všech svých věcí a po snídani jsme šli do přízemí k počítačům dělat prezentace s fotkami z výletu, zkoukli jsme si pár reklam na Coca Colu
a po obědě jeli domů.
No snad jsem na nic nezapoměla... Jajinka se loučí ^^