Srpen 2011

Dneska jedu na intr aneb kde jsou ty slybovaný dlouhý prázdniny?

31. srpna 2011 v 9:20 moje keci
Yo, ano už mám zbaleno a dnes večer jedu... jak zábavné gehe. Nejradši bych zůstala doma a navíc já si ještě tak nějak neuvědomuju, že zejtra začíná škola XD, ale z toho vyplívá fakt, že články sem budou přibívat pouze o výkendech (někdy možná i v pátek) a když nic nepřidám jeden výkend, tak až ten další a to všechno dokud si nepořídím notebook, na který si poctivě šetřim XD. Tak všem přeju ať nový školní rok začnou skvěle (hlavně teda prvákům, pro které to bude možná jako vpadnutí do divočiny XD) a teď už fakt bez vyjímky všem přeju nervy ze železa, překonání lenosti k učení a dobrý známky jako odměnu, za to opětovné mučení za lavicemi ;D.
zatim Bay be~

One Piece in 6 Minutes

21. srpna 2011 v 15:17 Videa OP
Úžasný, dokonalý a naprostej spoiler pro všechny co neviděli XD ten konec i trochu pro mě kruci T_T kruci. Na One Piece nemá prostě zatím nic. A ta část jak se tam Luffy sesypal omg až to uvidim naživo v anime, tak snad budu opravdu bulet T_T. Jiná písnička by se k pirátům ani nehodila yeah ^^.

Keci všeho druhu.

17. srpna 2011 v 11:23 moje keci
Hoja~~ už jsem tu dlouho nebyla co? A řeknu vám hned smutnou zprávu na začátek (ne k vaší smůle ještě opravdu nekončím XD) pro ty co čtou beelzebuba na AT... s Glumem jsme se dohodli, že projekt Beelzebub bude pozastavený z mnoha důvodů, hlavně tedy kvůli korektuře One Piece dílů co se objevily na Akihabaře ^^, ale máme novej projekt na skladě a Glum spolu s Whitem se odhodlali překládat něco dalšího (nechám vás však překvapit) a já se s nimi do toho ráda pustim i když těch stránek kolik bude mít jeden díl fjuuu ^^". Um kdyby někdo neznal onu stránku > http://animetym.net, tak těď zná ;D.
Teda po brigádě jsem byla fakt zdechlá. Do ničeho se mi nechtělo, sem se mi nechtělo akorát koukat na anime se mi chtělo XD gome XD. Když už jsem u toho včera jsem fotila svý origami, ale jelikož to můj ubohej foťáček nerozdejchal, tak se teď nabíjí a k fotkám se kvůli tomu nedostanu XD. Možná to ještě nevíte, ale na vysněnej Advík jsem se letos nedostala T_T. Vůbec se mi nechce v září do školy a na intr jelikož v týdnu nebudu mít vůbec možnosti koukat na nime a podobně i když mangu si ráda přečtu když budu u nějakýho počítače heh ^^... a učení do 5ti hodin tfujky fuj.
Jestli si to někdo nevymyslel a Ayumi nazpívala Butterfly, tak má u mě Ayumi další bod ^^


Naruto Shippuden - Naruto sennin vs Sasuke amv

5. srpna 2011 v 3:06 Videa Naruto
Menší najitá chuťovka za to, že jsem tady tak dlouho nebyla a do 12týho ani nebudu...
Vitana (ano určitě jste o té firmě už slyšely třeba v reklamě XD z vás dokáže sedřít kůži a to doslova mám škrábance na rukou jako kdybych měla rvačku s kočkou! XD, ale tak šetřim si na novej počítač jelikož tenhle starej děda co mám už dosloužívá. Můj orientační smysl je snad ještě horší než Zora z One Piece -_-" už jsem na brigádě 6 dní a pořád se strácím T_T, ale no strácení se je u mě skoro na denním pořádku =_=". Na Advík na kterej jsem se strašně těšila jsem nakonec nejela TT_TT" *doufá v příští rok...*. Miluju jízdu na kole v noci to je tak hezký *o* znáte tu oblohu jak ještě není tma a při tom je? Teda XD oblaha má ještě takovou tmavou indigovou barvu :3 *zbožňuje indigouvou :3*. Hodně lidí se většinou naštve, když ji odpovím na blbou otázku mojí hláškou co mě nezajímá, to si nepamatuju (ale ne vždy to tak je a někdy i co mě zajímá se mi do hlavy nenarve T_T). Život otaku je složitý zajímalo by mě co bych v tuhle chvilku dělala, kdybych se na anime nedala... nejspíš bych ani nevlastnila tenhle blog. Chtěla bych se učit nějaký bojový umění, které tak obdivuju... vždycky mě bavilo se dívat na filmy z Jackie Chanem :3.

Ehm jak si to teď tak po sobě čtu, tak jsem napsala samé nesmysly, ani jedna věta na sebe nenavazuje XD, ale taky jste se o mě mnoho dověděli. Je zajímavý kolik toho dokážu sdělit psaním nevím, nevím jestli bych tohle řekla slovy před ostatními XD. Popravdě kdyby jste mě někdo potkal, tak nebudete věřit, že jsem autorka tohoto blogu i když bych vám to řekla... chovám se uplně jinak než normálně... teda spíš tady se chovám normálně a v okruhu lidí, které mám ráda, ale jinde... prostě neumím se předvádět a mluvit přirozeně před cizími lidmi... většinou odpovídám co nejméně slovy to jde (a pak si v duchu říkám co jsem to řekla za kravinu), zachovávám klid a mám svůj obvyklý skálopevný výraz předstíranýho nezájmu (vražednej a znuděnej výraz, jak ho jednou pojmenovala kámoška když jsem na ni čekala až vyjde ze šatny ve škole) a bradu si opírám o propletené prsty u svých rukou, kterými se lokty opírám o stůl, když jsem nervózní hraju si s mojimi vlasy a splétám je do prstýnků aniž bych si to uvědomovala a pak se divým, že mám kudnatěší vlasy na pravý straně hlavy než na levý XD (představte si například Sasukeho (bez těch vlasů jo) ( ne plešatýho Sasukeho si nepředstavujte nebo budete mít strašnej záchvat smíchu jako já před chvilkou XD)... eh ne to je snad moc až taková snad skutečně nejsem XD) jsem arogantní když se takhle chovám? já doufám, že ne. Ve škole si někteří myslí, že jsem samotář co se s ostatními nerad bavý, ale opak je pravdou... kámošky, které si získaly mojí důvěru a přátelí se semnou štvě, že ostatním neukážu svoji pravou "bláznivou" povahu, ale na co je to zbytečnost já netoužím být středem pozornosti, já nechci rádoby přítelé, které jenom využívají... Heh fakt by mě zajímalo proč to tady píšu jsem sama zmatená a vy možná taky... s jedný věty co jsem chtěla napsat (už podle názvu článku) se stolo "tohle".
Možná už si o mě budete myslet něco jinýho, ale chci abystě věděli jaká skutečně jsem i když nevim proč vlastně XD

...*teď posledních 5 minut zírala na text před sebou a přemýšlela zda-li ho má smazat... o_O"*

tady je ona Beta a schodou náhod je zrovna z Naruta XD